Aikataulut

Syyskausi alkaa lauantaina 15.8.2020 ja päättyy sunnuntaina 20.12.2020, lasten ja nuorten tunnit päättyvät sunnuntaina 13.12.2020.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon.

Ilmoittaudu tunneille tästä

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Jatkotaso = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Commercial alkeet nuoret Jutta TILAA
16:15 ‑ 17:15 Show jatko nuoret Siiri TILAA
17:00 ‑ 18:00 Vogue alkeet 16+ Anna TILAA
17:15 ‑ 18:00 Minit street 6-8v (Keskusta MA) Sara TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Siiri TILAA
18:00 ‑ 19:00 Minit show jatko/kisa (Keskusta MA) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Heels avoin 18+ Anna TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:35 Pikkuminit 4-6v (Keskusta MA) Siiri TILAA
19:00 ‑ 19:45 Nykytanssi 7-10v (Keskusta MA) Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ Satu TILAA
19:00 ‑ 20:00 Vogue alkeisjatko 16+ Anna TILAA
20:00 ‑ 21:00 Twerk jatko 16+ Satu TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (maanantai) Sara TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:30 ‑ 11:30 60+ -tanssitunti Sara TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Sara TILAA
17:00 ‑ 17:45 Show alkeet 7-10v (Keskusta TI) Heidi TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street jatko 9-12v (Keskusta TI) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (tiistai) Heidi TILAA
18:35 ‑ 19:10 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski jatko 18+ Olivia TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten nykytanssi alkeet Anna TILAA
19:15 ‑ 20:00 Street alkeet 40+ Heidi TILAA
20:00 ‑ 21:00 Aikuisten street alkeisjatko Heidi TILAA
20:00 ‑ 21:30 Nykytanssi avoin Anna TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Riina TILAA
16:00 ‑ 17:00 Street jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Commercial aikuiset alkeet Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Burleski alkeet 18+ Olivia TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (keskiviikko) Anna TILAA
18:10 ‑ 18:45 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta KE) Heidi TILAA
18:45 ‑ 19:30 Kids dance 7-10v (Keskusta KE) Heidi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski allstars 18+ Olivia TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten street jatko Anna TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (keskiviikko) Mirka TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Street alkeet nuoret Jenni TILAA
16:00 ‑ 17:00 Commercial jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Contemporary avoin Klaara TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Sara TILAA
17:00 ‑ 18:00 Commercial aikuiset avoin Jutta TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Baletti alkeet Klaara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Girls hip hop aikuiset Anna TÄYNNÄ
18:20 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Baletti avoin Klaara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Heels jatko 18+ Anna TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten jazz alkeet Sara TILAA
20:00 ‑ 21:30 Contemporary jatko Klaara TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
18:00 ‑ 19:00 House tekniikka Milja TILAA
19:00 ‑ 20:00 House koreografia Milja TILAA
20:00 ‑ 21:00 Lyrical hip hop Milja TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Sara TILAA
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Sara TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 4-5v (Keskusta LA) Sara TILAA
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Sara TILAA
12:40 ‑ 13:15 Vanhempi&lapsi 4-6v (Keskusta LA) Sara TILAA
13:15 ‑ 14:00 Dance 6-8v (Keskusta LA) Riina TILAA
14:00 ‑ 14:45 Disco&show 9-12v (Keskusta LA) Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 18:00 Street alkeet 31+ Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:45 Showtanssi 9-12v (Lielahti TO) Heidi TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) Heidi TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) Heidi TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Lielahti TO) ()
Dance -tunti on elokuussa 20.8. ja 27.8. 35min (18:10-18:45). Tunnin hinta on 132€.
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Dance 6-8v (Kämmenniemi KE) ()
Kämmenniemen tunnit alkavat ke 9.9. Tunnin hinta on 111€.
Ohjaaja TILAA
17:15 ‑ 18:00 Dance 9-12v (Kämmenniemi KE) ()
Kämmenniemen tunnit alkavat ke 9.9. Tunnin hinta on 111€.
Ohjaaja TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 8-11v (Koilliskeskus MA) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 111€.
Moona TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 85€.
Pihla TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 85€.
Moona TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 111€.
Moona TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Koilliskeskus LA) ()
Lauantain Koilliskeskuksen tunnit alkavat la 12.9. Tunnin hinta on 85€.
Riina TILAA
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus LA) ()
Lauantain Koilliskeskuksen tunnit alkavat la 12.9. Tunnin hinta on 85€.
Riina TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus LA) ()
Lauantain Koilliskeskuksen tunnit alkavat la 12.9. Tunnin hinta on 85€.
Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Hip hop 12-14v (Hervanta MA) Heidi TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Hervanta MA) Heidi TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA) Heidi TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta MA) Heidi TILAA
19:00 ‑ 19:45 Hip hop alkeet 9-12v (Hervanta MA) Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Showtanssi 9-12v (Hervanta TI) Riina TILAA
17:20 ‑ 17:55 Pikkuminit 4-6v (Hervanta TI) Riina TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TI) Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TO) Noora TILAA
17:35 ‑ 18:10 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TO) Noora TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Hervanta TO) Noora TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
18:00 ‑ 19:00 Trikkaus Legend Trick Gym TILAA
Tapahtuma Ohjaaja Status
Leiripäivä pikkuminit 3-5 v Lielahti ke 12.8.2020 Heidi TILAA
Leiripäivä Minit 6-8 v Lielahti to 13.8.2020 Heidi TILAA
Jaa Facebookissa