Aikataulut

Kevätkauden tunnit alkavat maanantaina 9.1.2023.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon.

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Alkeisjatko = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Jatko ja edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Commercial alkeet nuoret Minttu TILAA
16:15 ‑ 17:15 Show jatko nuoret Maja TILAA
17:00 ‑ 18:00 Heels alkeet 18+ Jutta TILAA
17:15 ‑ 18:00 Minit street 6-8v (Keskusta MA) Jenni TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Maja TILAA
18:00 ‑ 18:45 Nykytanssi 7-10v (Keskusta MA) Maja TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeet Jutta TILAA
18:00 ‑ 19:00 Heels tekniikka 18+ Nina TILAA
19:00 ‑ 20:00 Locking avoin Oona TILAA
19:00 ‑ 20:00 Heels avoin 18+ Jutta TILAA
19:00 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ (syksyltä jatkava) Satu TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko Mikaela TILAA
20:00 ‑ 21:15 RZ Twerkers (esiintyvä ryhmä) ()
Tähän ryhmään haetaan erikseen. Tiedustelut sähköpostiin: info@razzmatazz.fi
Satu TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Maja TILAA
16:00 ‑ 17:00 Hip hop jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Hip hop freestyle Vaihtuva TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street jatko 9-12v (Keskusta TI) Heidi TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Heidi TILAA
18:00 ‑ 19:00 Burleski allstars 18+ Olivia TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Hip hop alkeet 40+ Jutta TILAA
18:35 ‑ 19:10 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Heidi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten nykytanssi alkeet Klaara TILAA
19:10 ‑ 20:10 Popping Mikko TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten nykytanssi avoin Klaara TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:00 Aikuisten hip hop jatko Jutta TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Emma TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Heidi TÄYNNÄ
17:20 ‑ 17:55 Baletti 4-7v (Keskusta KE) Venla TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeisjatko Vaihtuva TILAA
18:00 ‑ 18:45 Minit dance 6-9v (Keskusta KE) Heidi TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten commercial alkeet Emmi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski alkeet 18+ (syksyltä jatkava) Olivia TILAA
19:00 ‑ 20:00 Twerk avoin 16+ Emmi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten hip hop edistyneet Vaihtuva TILAA
20:00 ‑ 21:00 Burleski jatko 18+ Olivia TILAA
20:00 ‑ 21:00 Twerk alkeisjatko 16+ Emmi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Commercial jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Hip hop alkeet nuoret Jenni TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Nelli TILAA
17:00 ‑ 18:00 Aikuisten commercial avoin Jutta TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Nelli TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten jazz alkeet Sanna TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten commercial jatko Jutta TILAA
18:20 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Nelli TILAA
19:00 ‑ 20:00 Afro dance Eben TILAA
19:00 ‑ 20:00 Commercial avoin 30+ Milja TILAA
19:00 ‑ 20:00 Baletti avoin Sanna TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle alkeisjatko 3 -kurssi (13.4.-4.5.) ()
Shuffle alkeisjatko 3 -kurssi to klo 20-21, 4 viikkoa: 13.4. / 20.4. / 27.4. / 4.5. Hinta: 45€ / early bird (31.12.) 50€ / 4vk 198€ / kaikki shuffle -kurssit 15€ / 60min
Markus TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle alkeisjatko 2 -kurssi (9.-30.3.) ()
Shuffle alkeisjatko 2 -kurssi To klo 20-21, 4 viikkoa: 9.3. / 16.3. / 23.3. / 30.3. Hinta: 45€ / early bird (31.12.) 50€ / 4vk 198€ / kaikki shuffle -kurssit 15€ / 60min
Markus TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle alkeisjatko 1 -kurssi (12.1.-2.2.) ()
Shuffle alkeisjatko 1 -kurssi to klo 20-21, 4 viikkoa: 12.1. / 19.1. / 26.1. / 2.2. Hinta: 45€ / early bird (31.12.) 50€ / 4vk 198€ / kaikki shuffle -kurssit 15€ / 60min
Markus TILAA
20:00 ‑ 21:00 House avoin Milja TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle alkeet 2 -kurssi (9.2.-2.3.) ()
Shuffle alkeet 2 -kurssi to klo 20-21, 4 viikkoa: 9.2. / 16.2. / 23.2. / 2.3. Hinta: 45€ / early bird (31.12.) 50€ / 4vk 198€ / kaikki shuffle -kurssit 15€ / 60min
Markus TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:45 Vanhempi ja vauva -kurssi 2 (10.3.-31.3.) ()
Vanhempi ja vauva -kurssi 2 Pe klo 10-10:45, 4vk: 10.3. / 17.3. / 24.3. / 31.3. Hinta: 25€ / 4vk 8€ / kertamaksu
Anna L. TILAA
10:00 ‑ 10:45 Vanhempi ja vauva -kurssi 3 (14.4.-12.5.) ()
Vanhempi ja vauva -kurssi 3 Pe klo 10-10:45, 5vk: 14.4. / 21.4. / 28.4. / 5.5. / 12.5. Hinta: 30€ / 5vk 8€ / kertamaksu
Anna L. TILAA
10:45 ‑ 11:20 Taaperotanssi 1-3v -kurssi 2 (10.3.-31.3.) ()
Taaperotanssi 1-3v -kurssi 2 Pe klo 10:45-11:20, 4vk: 10.3. / 17.3. / 24.3. / 31.3. Hinta: 25€ / 4vk 8€ / kertamaksu
Anna L. TILAA
10:45 ‑ 11:20 Taaperotanssi 1-3v -kurssi 3 (14.4.-12.5.) ()
Taaperotanssi 1-3v -kurssi 3 Pe klo 10:45-11:20, 5vk: 14.4. / 21.4. / 28.4. / 5.5. / 12.5. Hinta: 30€ / 5vk 8€ / kertamaksu
Anna L. TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:40 ‑ 11:15 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Pihla / Venla TÄYNNÄ
11:20 ‑ 11:55 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Pihla / Venla TILAA
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Pihla / Venla TÄYNNÄ
12:40 ‑ 13:25 Minit dance 6-8v (Keskusta LA) Pihla / Venla TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
13:15 ‑ 14:15 Twerk alkeet -kurssi ()
Twerk alkeet -kurssi su klo 13:15-14:15, 6 viikkoa: 15.1. / 22.1. / 29.1. / 5.2. / 12.2. / 19.2. Hinta: 60€ / 6vk early bird (31.12.) 72€ / 6vk 15€ / 60min
Emmi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä to 6.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä to 6.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Lielahti TO) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä to 6.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
19:00 ‑ 19:45 Dance 9-12v (Lielahti TO) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä to 6.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:40 ‑ 11:15 Taaperotanssi 1-4v (Hippa LA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä la 8.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Nelli TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Hippa LA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä la 8.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Nelli TILAA
12:00 ‑ 12:45 Minit dance 6-8v (Hippa LA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä la 8.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Nelli TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 9-12v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TÄYNNÄ
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TÄYNNÄ
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Dance 8-10v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-5v (Hervanta MA) ()
Sali 132 HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA) ()
Sali 132 HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta MA) ()
Sali 132 HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Hip hop 9-12v alkeet (Hervanta MA) ()
Sali 132 HUOM! ei tuntia pääsiäisenä ma 10.4. eikä vappuna ma 1.5. Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Showtanssi 9-12v (Hervanta TI) ()
Sali 108
Pihla TILAA
17:20 ‑ 17:55 Pikkuminit 4-6v (Hervanta TI) ()
Sali 108
Pihla TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TI) ()
Sali 108
Pihla TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TO) ()
Sali 132 HUOM! ei tuntia pääsiäisenä to 6.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TÄYNNÄ
17:40 ‑ 18:15 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TO) ()
Sali 132 HUOM! ei tuntia pääsiäisenä to 6.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta TO) ()
Sali 132 HUOM! ei tuntia pääsiäisenä to 6.4. Tämä huomioitu hinnassa.
Pihla TÄYNNÄ
Jaa Facebookissa