Aikataulut

Lasten ja nuorten tunnit alkavat maanantaina 11.1.2021.
Aikuisten tuntien alkamisesta ilmoitamme myöhemmin.
Tarkista sivutoimipisteiden poikkeavat kauden pituudet täältä.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon.

Ilmoittaudu tunneille tästä

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Jatkotaso = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:55 Commercial alkeet nuoret Jutta TÄYNNÄ
16:15 ‑ 17:05 Show jatko nuoret Siiri TÄYNNÄ
17:05 ‑ 17:55 Vogue alkeet 16+ Anna TÄYNNÄ
17:15 ‑ 17:55 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Siiri TILAA
17:15 ‑ 18:00 Minit street 6-8v (Keskusta MA) Sara TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (maanantai) Milja TILAA
18:00 ‑ 18:50 Minit show jatko/kisa 6-8v (Keskusta MA) Sara TILAA
18:05 ‑ 18:55 Heels avoin 18+ Anna TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Nykytanssi 7-10v (Keskusta MA) Sara TILAA
19:05 ‑ 19:55 Vogue alkeisjatko 16+ Anna TÄYNNÄ
19:10 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ Satu TÄYNNÄ
20:05 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (maanantai) Sara TÄYNNÄ
20:10 ‑ 21:00 Twerk jatko 16+ Satu TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:30 ‑ 11:30 Tanssitunti 60+ Sara TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Sara TÄYNNÄ
17:00 ‑ 17:45 Show alkeet 7-10v (Keskusta TI) Heidi TILAA
17:05 ‑ 17:55 Kids street jatko 9-12v (Keskusta TI) Sara TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:30 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Sara TÄYNNÄ
18:05 ‑ 18:55 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia TÄYNNÄ
18:10 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (tiistai) Heidi TÄYNNÄ
18:35 ‑ 19:10 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Sara TÄYNNÄ
19:05 ‑ 19:55 Aikuisten nykytanssi alkeet Anna TÄYNNÄ
19:10 ‑ 20:00 Burleski jatko 18+ Olivia TÄYNNÄ
19:15 ‑ 20:00 Street alkeet 40+ Heidi TÄYNNÄ
20:05 ‑ 21:30 Nykytanssi avoin Anna TÄYNNÄ
20:10 ‑ 21:00 Aikuisten street alkeisjatko (tiistai) Heidi TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:55 Street jatko nuoret Jutta TÄYNNÄ
16:00 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Moona TÄYNNÄ
17:00 ‑ 17:50 Burleski alkeet 18+ (uusi) Olivia TÄYNNÄ
17:05 ‑ 17:55 Commercial aikuiset alkeet Jutta TÄYNNÄ
17:10 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Sara TILAA
18:00 ‑ 18:45 Kids dance 7-10v (Keskusta KE) Heidi TILAA
18:05 ‑ 18:55 Aikuisten street alkeisjatko (keskiviikko) Anna TÄYNNÄ
18:10 ‑ 19:00 Burleski alkeet 18+ (syksyltä jatkava) Olivia TÄYNNÄ
19:05 ‑ 19:55 Aikuisten street jatko Anna TÄYNNÄ
19:10 ‑ 20:00 Burleski allstars 18+ Olivia TÄYNNÄ
20:10 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (keskiviikko) Mirka TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:55 Commercial jatko nuoret Jutta TÄYNNÄ
16:00 ‑ 17:00 Street alkeet nuoret Jenni TILAA
17:00 ‑ 17:30 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Sara TÄYNNÄ
17:05 ‑ 17:55 Commercial aikuiset avoin Jutta TÄYNNÄ
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Sara TÄYNNÄ
18:05 ‑ 18:55 Girls hip hop aikuiset Anna TÄYNNÄ
18:10 ‑ 19:00 Nykytanssi alkeet Klaara TILAA
18:25 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Sara TILAA
19:05 ‑ 19:55 Baletti avoin Klaara TÄYNNÄ
19:05 ‑ 19:55 Heels jatko 18+ Anna TÄYNNÄ
19:10 ‑ 20:00 Aikuisten jazz alkeet Sara TÄYNNÄ
20:10 ‑ 21:30 Nykytanssi jatko Klaara TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:50 Lyrical hip hop Milja TILAA
18:00 ‑ 19:00 House avoin Milja TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Sara TILAA
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Sara TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 4-5v (Keskusta LA) Sara TÄYNNÄ
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Sara TÄYNNÄ
12:40 ‑ 13:15 Vanhempi & lapsi 4-6v (Keskusta LA) Sara TILAA
13:00 ‑ 13:45 Dance 6-8v (Keskusta LA) Riina TILAA
13:45 ‑ 14:30 Disco&show 9-12v (Keskusta LA) Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) Heidi TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Dance 8-10v (Lielahti TO) Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:45 Dance 9-12v (Kämmenniemi KE) Riina TÄYNNÄ
16:45 ‑ 17:30 Dance 6-8v (Kämmenniemi KE) Riina TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 8-11v (Koilliskeskus MA) Moona TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) Pihla TÄYNNÄ
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) Moona TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA) Moona TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Hippa LA) ()
Tanssitunnit Hipassa, osoite Vestonkulma 2, Leinola
Riina TÄYNNÄ
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Hippa LA) ()
Tanssitunnit Hipassa, osoite Vestonkulma 2, Leinola
Riina TÄYNNÄ
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Hippa LA) ()
Tanssitunnit Hipassa, osoite Vestonkulma 2, Leinola
Riina TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TÄYNNÄ
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TÄYNNÄ
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Hip hop alkeet 9-12v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Showtanssi 9-12v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TÄYNNÄ
17:20 ‑ 17:55 Pikkuminit 4-6v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TILAA
17:40 ‑ 18:15 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TÄYNNÄ
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
18:45 ‑ 19:45 Trikkaus / akrobatia UUSI RYHMÄ Legend Trick Gym TILAA
Tapahtuma Ohjaaja Status
Kids Aida (kisaryhmä) Enja TILAA
ZZ Groove Sara TILAA
ZZ Leidit Heidi TILAA
Showcase 1&2 (kisaryhmät) Anna TILAA
Junnut Aura (kisaryhmä) Mirka TILAA
Junnut Aava (kisaryhmä) Mirka TILAA
ZZ Crew Anna TILAA
Kids Anilla (kisaryhmä) Enja TILAA
Showleidit 45+ Enja TILAA
Kids Alfa (kisaryhmä) Heidi TILAA
ZZ Ace (kisaryhmä) Milja TILAA
Mirkan junnupienryhmä? Mirka TILAA
Junnut Aaria (kisaryhmä) Aino TILAA
Showleidit 31+ Enja TILAA
ZZ Boom Sara TILAA
Kids Aamu (kisaryhmä) Enja TILAA
Kids Apila (kisaryhmä) Sara TILAA
Jaa Facebookissa