Aikataulut

Syyskauden tunnit alkavat maanantaina 22.8.2022.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon.

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Alkeisjatko = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Jatko ja edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Commercial alkeet nuoret Minttu TILAA
16:15 ‑ 17:15 Show jatko nuoret Maja TILAA
17:00 ‑ 18:00 Heels alkeet 18+ Jutta TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Maja TILAA
17:15 ‑ 18:00 Minit street 6-8v (Keskusta MA) Jenni TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:45 Nykytanssi 7-10v (Keskusta MA) Maja TILAA
18:00 ‑ 19:00 Heels tekniikka 18+ Nina TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeet Jutta TILAA
19:00 ‑ 20:00 Heels avoin 18+ Jutta TILAA
19:00 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ Satu TILAA
19:00 ‑ 20:00 Locking avoin Oona TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko Mikaela TILAA
20:00 ‑ 21:15 RZ Twerkers (esiintyvä ryhmä) ()
Tähän ryhmään haetaan erikseen. Tiedustelut sähköpostiin: info@razzmatazz.fi
Satu TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Hip hop jatko nuoret Jutta TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Maja TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street jatko 9-12v (Keskusta TI) Heidi TÄYNNÄ
17:00 ‑ 18:00 Hip hop freestyle Vaihtuva TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Heidi TILAA
18:00 ‑ 19:00 Hip hop alkeet 40+ Jutta TILAA
18:00 ‑ 19:00 Burleski allstars 18+ Olivia TÄYNNÄ
18:35 ‑ 19:10 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Heidi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten nykytanssi alkeet Klaara TILAA
19:10 ‑ 20:10 Popping Mikko TILAA
20:00 ‑ 21:00 Aikuisten hip hop jatko Jutta TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten nykytanssi avoin Klaara TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Matleena TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Heidi TILAA
17:20 ‑ 17:55 Baletti 4-7v (Keskusta KE) Venla TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeisjatko Vaihtuva TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:45 Minit dance 6-9v (Keskusta KE) Heidi TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten commercial alkeet Emmi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Twerk alkeisjatko 16+ Emmi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Burleski alkeet 18+ Olivia TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten hip hop edistyneet Vaihtuva TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:00 Burleski jatko 18+ Olivia TILAA
20:00 ‑ 21:00 Twerk koreografia 16+ Emmi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Commercial jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Hip hop alkeet nuoret Jenni TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Nelli TILAA
17:00 ‑ 18:00 Aikuisten commercial avoin Jutta TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Nelli TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten commercial jatko Jutta TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten jazz alkeet Sanna TILAA
18:20 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Nelli TILAA
19:00 ‑ 20:00 Afro dance Eben TILAA
19:00 ‑ 20:00 Baletti avoin Sanna TILAA
19:00 ‑ 20:00 Commercial avoin 30+ Milja TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle Markus TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:00 House avoin Milja TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:45 Vanhempi&vauva (Keskusta Pe) Anna L. TILAA
10:45 ‑ 11:20 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta PE) Anna L. TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Pihla / Venla TÄYNNÄ
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Pihla / Venla TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 4-5v (Keskusta LA) Pihla / Venla TILAA
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Pihla / Venla TILAA
12:40 ‑ 13:25 Minit dance 6-8v (Keskusta LA) Pihla / Venla TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Lielahti TO) ()
Poikkeusajat! Torstaina 25.8. tunti poikkeuksellisesti klo 18:10-18:45
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Dance 9-12v (Lielahti TO) ()
Torstaina 25.8. EI tuntia! Ensimmäinen tanssitunti torstaina 1.9. Ensimmäisen viikon korvaava tunti pidetään torstaina 15.12.
Heidi TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Hippa LA) Nelli TILAA
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Hippa LA) Nelli TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Hippa LA) Nelli TILAA
12:00 ‑ 12:45 Minit dance 6-8v (Hippa LA) Nelli TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Dance 9-12v (Kämmenniemi TO) Mikaela TILAA
17:00 ‑ 17:45 Dance 6-8v (Kämmenniemi TO) Mikaela TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 9-12v (Koilliskeskus MA) Pihla TÄYNNÄ
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) Pihla TÄYNNÄ
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) Pihla TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Koilliskeskus MA) ()
Poikkeusajat! Ma 22.8. ja ma 29.8. poikkeuksellisesti klo 18:10-18:45
Pihla TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-5v (Hervanta MA) ()
Sali 132
Heidi TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA) ()
Sali 132
Heidi TÄYNNÄ
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta MA) ()
Sali 132
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Hip hop 9-12v alkeet (Hervanta MA) ()
Sali 132
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Showtanssi 9-12v (Hervanta TI) ()
Sali 108
Pihla TÄYNNÄ
17:20 ‑ 17:55 Pikkuminit 4-6v (Hervanta TI) ()
Sali 108
Pihla TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TI) ()
Sali 108
Pihla TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TO) ()
Sali 132
Pihla TÄYNNÄ
17:40 ‑ 18:15 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TO) ()
Sali 132
Pihla TÄYNNÄ
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta TO) ()
Sali 132
Pihla TÄYNNÄ
Jaa Facebookissa