Aikataulut

Lasten ja nuorten tunnit alkavat maanantaina 11.1.2021.
Aikuisten tuntien alkamisesta ilmoitamme myöhemmin.
Tarkista sivutoimipisteiden poikkeavat kauden pituudet täältä.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon.

Ilmoittaudu tunneille tästä

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Jatkotaso = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:55 Commercial alkeet nuoret Jutta TILAA
16:15 ‑ 17:05 Show jatko nuoret Siiri TILAA
17:05 ‑ 17:55 Vogue alkeet 16+ Anna TÄYNNÄ
17:15 ‑ 18:00 Minit street 6-8v (Keskusta MA) Sara TÄYNNÄ
17:15 ‑ 17:55 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Siiri TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (maanantai) Milja TILAA
18:00 ‑ 18:50 Minit show jatko/kisa 6-8v (Keskusta MA) Sara TILAA
18:05 ‑ 18:55 Heels avoin 18+ Anna TÄYNNÄ
18:10 ‑ 19:00 Twerk jatko 16+ Satu TILAA
19:00 ‑ 19:45 Nykytanssi 7-10v (Keskusta MA) Sara TILAA
19:05 ‑ 19:55 Vogue alkeisjatko 16+ Anna TÄYNNÄ
19:10 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ Satu TÄYNNÄ
20:05 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (maanantai) Sara TÄYNNÄ
20:10 ‑ 21:00 Twerk jatko 16+ Satu TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:30 ‑ 11:30 Tanssitunti 60+ Sara TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Sara TÄYNNÄ
17:00 ‑ 18:00 Kids street jatko 9-12v (Keskusta TI) Sara TÄYNNÄ
17:00 ‑ 17:45 Show alkeet 7-10v (Keskusta TI) Heidi TILAA
18:00 ‑ 18:30 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Sara TÄYNNÄ
18:05 ‑ 18:55 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia TÄYNNÄ
18:10 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (tiistai) Heidi TILAA
18:35 ‑ 19:10 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Sara TILAA
19:05 ‑ 19:55 Aikuisten nykytanssi alkeet Anna TÄYNNÄ
19:10 ‑ 20:00 Burleski jatko 18+ Olivia TÄYNNÄ
19:15 ‑ 20:00 Street alkeet 40+ Heidi TÄYNNÄ
20:05 ‑ 21:30 Nykytanssi avoin Anna TÄYNNÄ
20:10 ‑ 21:00 Aikuisten street alkeisjatko (tiistai) Heidi TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Moona TILAA
16:00 ‑ 16:55 Street jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 17:50 Burleski alkeet 18+ (uusi) Olivia TILAA
17:05 ‑ 17:55 Commercial aikuiset alkeet Jutta TILAA
17:10 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Sara TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:45 Kids dance 7-10v (Keskusta KE) Heidi TILAA
18:05 ‑ 18:55 Aikuisten street alkeisjatko (keskiviikko) Anna TÄYNNÄ
18:10 ‑ 19:00 Burleski alkeet 18+ (syksyltä jatkava) Olivia TÄYNNÄ
19:05 ‑ 19:55 Aikuisten street jatko Anna TÄYNNÄ
19:10 ‑ 20:00 Burleski allstars 18+ Olivia TÄYNNÄ
20:10 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (keskiviikko) Mirka TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Street alkeet nuoret Jenni TÄYNNÄ
16:00 ‑ 16:55 Commercial jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 17:30 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Sara TÄYNNÄ
17:05 ‑ 17:55 Commercial aikuiset avoin Jutta TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Sara TÄYNNÄ
18:05 ‑ 18:55 Girls hip hop aikuiset Anna TÄYNNÄ
18:10 ‑ 19:00 Nykytanssi alkeet Klaara TÄYNNÄ
18:25 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Sara TILAA
19:05 ‑ 19:55 Baletti avoin Klaara TÄYNNÄ
19:05 ‑ 19:55 Heels jatko 18+ Anna TILAA
19:10 ‑ 20:00 Aikuisten jazz alkeet Sara TILAA
20:10 ‑ 21:30 Nykytanssi jatko Klaara TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:50 Lyrical hip hop Milja TILAA
18:00 ‑ 19:00 House avoin Milja TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Sara TÄYNNÄ
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Sara TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 4-5v (Keskusta LA) Sara TÄYNNÄ
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Sara TÄYNNÄ
13:00 ‑ 13:45 Dance 6-8v (Keskusta LA) Riina TILAA
13:45 ‑ 14:30 Disco&show 9-12v (Keskusta LA) Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) Heidi TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Dance 8-10v (Lielahti TO) Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:45 Dance 9-12v (Kämmenniemi KE) Riina TÄYNNÄ
16:45 ‑ 17:30 Dance 6-8v (Kämmenniemi KE) Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 8-11v (Koilliskeskus MA) Moona TÄYNNÄ
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) Pihla TÄYNNÄ
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) Moona TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA) Moona TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:35 Pikkuminit 5-6 v UUSI (Koilliskeskus MA) Moona TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Hippa LA) ()
Tanssitunnit Hipassa, osoite Vestonkulma 2, Leinola
Riina TÄYNNÄ
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Hippa LA) ()
Tanssitunnit Hipassa, osoite Vestonkulma 2, Leinola
Riina TÄYNNÄ
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Hippa LA) ()
Tanssitunnit Hipassa, osoite Vestonkulma 2, Leinola
Riina TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TÄYNNÄ
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Hip hop alkeet 9-12v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Showtanssi 9-12v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TILAA
17:20 ‑ 17:55 Pikkuminit 4-6v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TILAA
17:40 ‑ 18:15 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TÄYNNÄ
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
18:45 ‑ 19:45 Trikkaus / akrobatia UUSI RYHMÄ Legend Trick Gym TILAA
Tapahtuma Ohjaaja Status
Tanssileiri 1, alkeet 9-12v. (7.-11.6.2021) Heidi TILAA
Tanssiryhmä Razzmatazz pienryhmä (kisaryhmä) Mirka TILAA
ZZ Chill Milja TILAA
Showleidit 31+ pienryhmä (kisaryhmä) Enja TILAA
Showleidit 45+ pienryhmä (kisaryhmä) Enja TILAA
Tanssileiri 1, alkeet 5-9v. (7.-11.6.2021) Heidi TILAA
Kids Anilla (kisaryhmä) Enja TILAA
Tanssileiri 2, alkeet 5-9v. (14.-18.6.2021) Heidi TILAA
Tanssileiri 2, edistyneet 9-12v. (14.-18.6.2021) Heidi TILAA
Tanssileiri 3, avoin taso 5-10v. (2.-6.8.2021) Heidi TILAA
Tanssileiri 1, jatko 5-9v. (7.-11.6.2021) Heidi TILAA
Showcase 1&2 (kisaryhmät) Anna TILAA
Tanssileiri 1, jatko 9-12v. (7.-11.6.2021) Heidi TILAA
ZZ Leidit Heidi TILAA
ZZ Crew Anna TILAA
ZZ Boom Sara TILAA
ZZ Groove Sara TILAA
ZZ Ace (kisaryhmä) Milja TILAA
Kids Aamu (kisaryhmä) Enja TILAA
Showleidit 45+ Enja TILAA
Showleidit 31+ Enja TILAA
Mirkan junnupienryhmä? Mirka TILAA
Junnut Aura (kisaryhmä) Mirka TILAA
Junnut Aava (kisaryhmä) Mirka TILAA
Kids Alfa (kisaryhmä) Heidi TILAA
Kids Aida (kisaryhmä) Enja TILAA
Kids Apila (kisaryhmä) Sara TILAA
Junnut Aaria (kisaryhmä) Aino TILAA
Tanssileiri 2, jatko 5-9v. (14.-18.6.2021) Heidi TILAA
Jaa Facebookissa