Aikataulut

Syyskauden tunnit alkavat lauantaina 21.8.2021.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon.

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Alkeisjatko = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Jatko ja edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:55 Commercial alkeet nuoret Jutta TILAA
16:15 ‑ 17:10 Show jatko nuoret Siiri TILAA
17:00 ‑ 17:55 Vogue avoin 16+ Anna TÄYNNÄ
17:15 ‑ 17:55 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Siiri TILAA
17:15 ‑ 18:00 Minit street 6-8v (Keskusta MA) Sara TILAA
18:00 ‑ 18:45 Nykytanssi 7-10v (Keskusta MA) Sara TILAA
18:00 ‑ 18:55 Heels avoin 18+ Anna TÄYNNÄ
18:05 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeet Jutta TILAA
19:00 ‑ 19:55 Heels alkeet 18+ Anna TILAA
19:05 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ Satu TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:00 Vogue alkeet 16+ Anna TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko Sara TÄYNNÄ
20:05 ‑ 21:00 Twerk jatko 16+ Satu TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:05 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Sara TILAA
17:00 ‑ 17:55 Kids street jatko 9-12v (Keskusta TI) Sara TILAA
17:05 ‑ 18:00 Hip hop edistyneet Vaihtuva TILAA
18:00 ‑ 18:30 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Sara TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:55 Burleski allstars 18+ Olivia TÄYNNÄ
18:05 ‑ 19:00 Hip hop alkeet 40+ Jutta TILAA
18:35 ‑ 19:10 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Sara TILAA
19:00 ‑ 19:55 Aikuisten nykytanssi alkeet Anna TÄYNNÄ
19:05 ‑ 20:00 Burleski alkeet 18+ Olivia TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten nykytanssi avoin Anna TÄYNNÄ
20:05 ‑ 21:00 Aikuisten hip hop alkeisjatko (tiistai) Jutta TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:55 Hip hop jatko nuoret Jutta TILAA
16:05 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Moona TILAA
17:00 ‑ 17:55 Commercial aikuiset alkeet Jutta TÄYNNÄ
17:05 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Heidi TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:55 Aikuisten hip hop alkeisjatko (keskiviikko) Anna TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:45 Minit dance 6-9v (Keskusta KE) Heidi TILAA
18:05 ‑ 19:00 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia TILAA
19:00 ‑ 20:00 Old school hip hop -kurssi ()
Neljän viikon kurssi: 27.10. / 3.11. / 10.11. / 17.11. Hinta: 45€
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Locking alkeet -kurssi ()
Neljän viikon kurssi: 22.9. / 29.9. / 6.10. / 13.10. Hinta: 45€
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 House alkeet -kurssi ()
Neljän viikon kurssi: 25.8. / 1.9. / 8.9. / 15.9. Hinta: 45€
Milja TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:55 Aikuisten hip hop jatko Meri TÄYNNÄ
19:05 ‑ 20:00 Burleski jatko 18+ Olivia TILAA
20:00 ‑ 21:00 Twerk alkeet -kurssi ()
Viiden viikon kurssi: 15.9. / 22.9. / 29.9. / 6.10. / 13.10. Hinta: 55€
Emmi TILAA
20:05 ‑ 21:00 House avoin Milja TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:55 Commercial jatko nuoret Jutta TILAA
16:05 ‑ 17:00 Hip hop alkeet nuoret Jenni TILAA
17:00 ‑ 17:55 Commercial aikuiset avoin Jutta TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Sara TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Sara TILAA
18:00 ‑ 18:55 Koreografia aikuiset Anna TILAA
18:05 ‑ 19:00 Nykytanssi alkeet (torstai) Klaara TILAA
18:20 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Sara TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:55 Baletti avoin Klaara TILAA
19:00 ‑ 19:55 Heels jatko 18+ Anna TILAA
19:05 ‑ 20:00 Aikuisten jazz alkeet Sara TILAA
20:05 ‑ 21:30 Nykytanssi jatko (torstai) Klaara TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Sara TÄYNNÄ
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Sara TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 4-5v (Keskusta LA) Sara TILAA
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Sara TILAA
12:40 ‑ 13:25 Minit 6-8v (Keskusta LA) Sara TILAA
13:30 ‑ 14:15 Kids dance 9-12v (Keskusta LA) Moona TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) Heidi TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Lielahti TO) ()
HUOM! Elokuussa tunti loppuu klo 18:45. Syyskuussa normaali lopetusaika.
Heidi TILAA
19:00 ‑ 19:45 Dance 9-12 v (Lielahti TO) ()
HUOM! Dance 9-12v -tunti alkaa vasta to 2.9., hinta 125 €
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Hippa LA) Nelli TÄYNNÄ
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Hippa LA) Nelli TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Hippa LA) Nelli TILAA
12:00 ‑ 12:45 Minit dance 6-8v (Hippa LA) Nelli TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:45 Dance 9-12v (Kämmenniemi KE) ()
HUOM! Kämmeniemen tunnit alkavat 8.9., hinta 116€.
Ohjaaja TILAA
16:45 ‑ 17:30 Dance 6-8v (Kämmeniemi KE) ()
HUOM! Kämmeniemen tunnit alkavat 8.9., hinta 116€.
Ohjaaja TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 8-11v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! Kauden hinta 124€
Pihla TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! Kauden hinta 96€
Pihla TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! Kauden hinta 96€
Pihla TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! Elokuussa tunti loppuu klo 18:45. Syyskuussa normaali lopetusaika. Kauden hinta 124€
Pihla TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Hervanta MA) ()
Sali: 132 HUOM! Kauden hinta 96€ Ei tuntia itsenäisyyspäivänä 6.12.
Heidi TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA) ()
Sali: 132 HUOM! Kauden hinta 96€. Ei tuntia itsenäisyyspäivänä 6.12.
Heidi TÄYNNÄ
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta MA) ()
Sali: 132 HUOM! Kauden hinta 124€. Ei tuntia itsenäisyyspäivänä 6.12.
Heidi TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Hip hop 9-12v alkeet (Hervanta MA) ()
Sali: 132 HUOM! Kauden hinta 124€. Ei tuntia itsenäisyyspäivänä 6.12.
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Showtanssi 9-12v (Hervanta TI) ()
Sali: 108
Heidi TILAA
17:20 ‑ 17:55 Pikkuminit 4-6v (Hervanta TI) ()
Sali: 108
Heidi TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TI) ()
Sali: 108
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TO) ()
Sali: 132
Pihla TILAA
17:40 ‑ 18:15 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TO) ()
Sali: 132
Pihla TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta TO) ()
Sali: 132
Pihla TILAA
Jaa Facebookissa