Aikataulut

Syyskausi alkaa lauantaina 15.8.2020 ja päättyy sunnuntaina 20.12.2020, lasten ja nuorten tunnit päättyvät sunnuntaina 13.12.2020.
Tarkista sivutoimipisteiden poikkeavat kauden pituudet täältä.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon.

Ilmoittaudu tunneille tästä

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Jatkotaso = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Commercial alkeet nuoret Jutta TILAA
16:15 ‑ 17:15 Show jatko nuoret Siiri TILAA
17:00 ‑ 18:00 Vogue alkeet 16+ Anna TÄYNNÄ
17:15 ‑ 18:00 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Siiri TILAA
17:15 ‑ 18:00 Minit street 6-8v (Keskusta MA) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Minit show jatko/kisa 6-8v (Keskusta MA) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Heels avoin 18+ Anna TÄYNNÄ
19:00 ‑ 19:45 Nykytanssi 7-10v (Keskusta MA) Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Vogue alkeisjatko 16+ Anna TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ Satu TILAA
20:00 ‑ 21:00 Twerk jatko 16+ Satu TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (maanantai) Sara TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:30 ‑ 11:30 Tanssitunti 60+ Sara TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Sara TILAA
17:00 ‑ 17:45 Show alkeet 7-10v (Keskusta TI) Heidi TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street jatko 9-12v (Keskusta TI) Sara TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (tiistai) Heidi TILAA
18:35 ‑ 19:10 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski jatko 18+ Olivia TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten nykytanssi alkeet Anna TILAA
19:15 ‑ 20:00 Street alkeet 40+ Heidi TILAA
20:00 ‑ 21:00 Aikuisten street alkeisjatko Heidi TILAA
20:00 ‑ 21:30 Nykytanssi avoin Anna TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Street jatko nuoret Jutta TILAA
16:00 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Moona TILAA
17:00 ‑ 18:00 Commercial aikuiset alkeet Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten street alkeet (keskiviikko) Anna TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Burleski alkeet 18+ Olivia TÄYNNÄ
18:45 ‑ 19:30 Kids dance 7-10v (Keskusta KE) Heidi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski allstars 18+ Olivia TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten street jatko Anna TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko (keskiviikko) Mirka TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Street alkeet nuoret Jenni TILAA
16:00 ‑ 17:00 Commercial jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Commercial aikuiset avoin Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Contemporary avoin Klaara TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Sara TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Sara TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Girls hip hop aikuiset Anna TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Baletti alkeet Klaara TILAA
18:20 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten jazz alkeet Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Baletti avoin Klaara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Heels jatko 18+ Anna TILAA
20:00 ‑ 21:30 Contemporary jatko Klaara TILAA
20:00 ‑ 21:00 Twerk alkeet -kurssi ()
Kerrat: 22.10./ 29.10./ 5.11./ 12.11./ 19.11./ 26.11. Hinnasto: 60€/ 6h tai 15€/ 60min
Satu TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 18:00 Lyrical hip hop Milja TILAA
18:00 ‑ 19:00 House tekniikka Milja TILAA
19:00 ‑ 20:00 House koreografia Milja TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Sara TILAA
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Sara TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 4-5v (Keskusta LA) Sara TILAA
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Sara TÄYNNÄ
13:15 ‑ 14:00 Dance 6-8v (Keskusta LA) Riina TILAA
14:00 ‑ 14:45 Disco&show 9-12v (Keskusta LA) Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 18:00 Street 31+ Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) Heidi TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) Heidi TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Lielahti TO) ()
Dance -tunti on elokuussa 20.8. ja 27.8. 35min (18:10-18:45). Tunnin hinta on 132€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 16:45 Dance 9-12v (Kämmenniemi KE, tunti alkaa 9.9.) ()
Kämmenniemen tunnit alkavat ke 9.9. Tunnin hinta on 111€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskussa.
Riina TILAA
16:45 ‑ 17:30 Dance 6-8v (Kämmenniemi KE, tunti alkaa 9.9.) ()
Kämmenniemen tunnit alkavat ke 9.9. Tunnin hinta on 111€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskussa.
Riina TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 8-11v (Koilliskeskus MA, tunti alkaa 7.9. ) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 111€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Moona TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA, tunti alkaa 7.9.) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 85€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Pihla TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA, tunti alkaa 7.9.) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 85€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Moona TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA, tunti alkaa 7.9.) ()
Maanantain koilliskeskuksen tunnit alkavat maanantaina 7.9. Tunnin hinta on 111€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Moona TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Koilliskeskus LA, tunti alkaa 12.9.) ()
Lauantain Koilliskeskuksen tunnit alkavat la 12.9. Tunnin hinta on 85€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Riina TILAA
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus LA, tunti alkaa 12.9.) ()
Lauantain Koilliskeskuksen tunnit alkavat la 12.9. Tunnin hinta on 85€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Riina TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus LA, tunti alkaa 12.9.) ()
Lauantain Koilliskeskuksen tunnit alkavat la 12.9. Tunnin hinta on 85€. Tämä hinta näkyy oikeana vasta laskuissa.
Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TILAA
19:00 ‑ 19:45 Hip hop alkeet 9-12v (Hervanta MA, sali 132) ()
SALI 132
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:30 ‑ 17:15 Showtanssi 9-12v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TILAA
17:20 ‑ 17:55 Pikkuminit 4-6v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TI, sali 108) ()
SALI 108
Riina TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TILAA
17:35 ‑ 18:10 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Hervanta TO, sali 132) ()
SALI 132
Noora TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
18:00 ‑ 18:45 Tik Tok -tanssit ()
Päivämäärät: 4.11. ja 11.11. Hinta: 10€ / 45min
Heidi TILAA
19:30 ‑ 20:30 Old School Hip Hop ()
Päivämäärät: 18.11. ja 25.11. Hinta: 15€ / 60min
Heidi TÄYNNÄ
Tapahtuma Ohjaaja Status
ZZ Ace (kisaryhmä) Milja TILAA
Junnut Aura (kisaryhmä) Mirka TILAA
Kids Aida (kisaryhmä) Enja TILAA
Kids Anilla (kisaryhmä) Enja TILAA
Junnut Aaria (kisaryhmä) Aino TILAA
Kids Apila (kisaryhmä) Sara TILAA
ZZ Boom Sara TILAA
ZZ Chill Milja TILAA
Kids Alfa (kisaryhmä) Heidi TILAA
Junnut Aava (kisaryhmä) Mirka TILAA
Showleidit 31+ Enja TILAA
Kids Aamu (kisaryhmä) Enja TILAA
ZZ Leidit Enja TILAA
Showleidit 45+ Enja TILAA
Mirkan junnupienryhmä? Mirka TILAA
ZZ Groove Sara TILAA
Jaa Facebookissa