Aikataulu kevät 2024

Kevätkausi lapsilla ja nuorilla 8.1.-12.5.2024.
Kevätkausi aikuisilla 15.1.-19.5.2024.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua jonoon Hobiverin kautta.

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Alkeisjatko = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Jatko ja edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Show jatko nuoret Emma TILAA
16:00 ‑ 17:00 Commercial alkeet nuoret Minttu TILAA
17:00 ‑ 18:00 Heels alkeet 18+ Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Aikuisten commercial alkeet (maanantai) Minttu TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Emma TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten baletti avoin Ohjaaja TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Ladies style 18+ ()
Ladies style -tunnille on tervetulleita kaikki sukupuoleen katsomatta! Tunnilla tanssitaan naisartistien tahtiin feminiinisellä otteella. Luvassa on erilaisia koreografioita: räväkkää meininkiä ja välille pehmeämpää ja sensuellimpaa liikettä. Koreografioissa on vaikutteita eri tanssityyleistä. Tällä tunnilla tulee hiki! Tunnilla on avoin taso ja se sopii kaikille aikaisemmin tanssia harrastaneille jotka haluavat irroitella!
Anna TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeet Jutta TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Heels avoin 18+ Anna TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Twerk alkeet 16+ (aloitus 22.1.) ()
Tunti alkaa maanantaina 22.1., korvaava tunti myöhemmin keväällä.
Satu TILAA
19:00 ‑ 20:00 Shuffle alkeet -kurssi (8.4.-13.5.) ()
Shuffle alkeet -kurssi. Hinta: 100 € / 6 viikkoa: 8.4. / 15.4. / 22.4. / 29.4. / 6.5. / 13.5.
Markus TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:15 RZ Twerkers ()
Tähän ryhmään on erillinen hakutunti ensi syksynä. Lisätietoja voi kysyä satu@razzmatazz.fi
Satu TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle alkeisjatko -kurssi (8.4.-13.5.) ()
Shuffle alkeisjatko -kurssi. Hinta: 100 € / 6 viikkoa: 8.4. / 15.4. / 22.4. / 29.4. / 6.5. / 13.5.
Markus TILAA
20:00 ‑ 21:30 Heels edistyneet 18+ ()
**Tähän ryhmään on hakutunti maanantaina 15.1.2024 klo 20. Lisätiedot ja ilmoittautumiset sähköpostiin anna@razzmatazz.fi
Anna TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Nykytanssi nuoret Henrietta TILAA
16:40 ‑ 17:25 Kids street alkeet 8-12v (Keskusta TI) UUSI RYHMÄ Sani ja Helka TILAA
17:00 ‑ 18:00 Kids street jatko 9-12v (Syksyltä jatkava, keskusta TI) Heidi TÄYNNÄ
17:25 ‑ 18:00 Pikkuminit street 4-6v (Keskusta TI) Sani ja Helka TILAA
18:00 ‑ 19:00 Burleski allstars 18+ (alkaa 23.1.) ()
Tunti alkaa ti 23.1.2024. Tämä huomioitu hinnassa (205€)
Olivia TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Nelli TILAA
18:15 ‑ 19:00 Minit street 6-8v (Keskusta TI) Heidi TILAA
18:40 ‑ 19:25 Nykytanssi 7-10v (Keskusta TI) Nelli TILAA
19:00 ‑ 20:00 Burleski alkeisjatko 18+ (alkaa 23.1.) ()
Tunti alkaa ti 23.1.2024. Tämä huomioitu hinnassa (205€)
Olivia TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten nykytanssi alkeet Anna TÄYNNÄ
20:00 ‑ 21:00 Aikuisten hip hop jatko Jutta TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten nykytanssi avoin Anna TÄYNNÄ
21:00 ‑ 22:15 Commercial edistyneet ()
Tähän ryhmään on hakutunti tiistaina 16.1.2024 klo 21. Lisätiedot ja ilmoittautumiset sähköpostiin jutta@razzmatazz.fi
Jutta TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Show alkeet nuoret Venla TILAA
16:00 ‑ 17:00 Hip hop jatko nuoret Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Aikuisten commercial alkeet (keskiviikko) Maja TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids street alkeet 9-12v (Keskusta KE) Noora TÄYNNÄ
17:20 ‑ 17:55 Baletti 4-7v (Keskusta KE) Venla TILAA
18:00 ‑ 19:00 Burleski alkeet 18+ (syksyltä jatkava, alkaa 24.1.) ()
Tunti alkaa ke 24.1.2024. Tämä huomioitu hinnassa (205€)
Olivia TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:45 Minit dance 6-9v (Keskusta KE) Noora TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeisjatko Anna TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Burleski jatko 18+ (alkaa 24.1.) ()
Tunti alkaa ke 24.1.2024. Tämä huomioitu hinnassa (205€)
Olivia TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Twerk avoin 16+ Emmi TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten hip hop edistyneet Vaihtuva TILAA
20:00 ‑ 21:00 Popping avoin Mikko TILAA
20:00 ‑ 21:00 Twerk jatko 16+ Emmi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Commercial jatko nuoret Jutta TILAA
16:00 ‑ 17:00 Jumps & turns nuoret Nelli TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Nelli TILAA
17:00 ‑ 18:00 Hip hop alkeet nuoret Jenni TILAA
17:00 ‑ 18:00 Aikuisten commercial jatko Jutta TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Nelli TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten commercial avoin Jenni TILAA
18:00 ‑ 19:00 Afro dance avoin Eben TILAA
18:20 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Nelli TILAA
19:00 ‑ 20:00 Commercial 30+ Milja TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Heels jatko 18+ Anna TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:15 Aikuisten nykytanssi jatko Klaara TILAA
20:00 ‑ 21:00 House avoin Milja TÄYNNÄ
20:15 ‑ 21:30 Aikuisten jazz alkeisjatko Klaara TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:40 ‑ 11:15 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Venla TILAA
11:20 ‑ 11:55 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Venla TÄYNNÄ
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Venla TILAA
12:40 ‑ 13:25 Minit dance 6-8v (Keskusta LA) Venla TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Lielahti TO) ()
HUOM: Ei tuntia torstaina 28.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) ()
HUOM: Ei tuntia torstaina 28.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Lielahti TO) ()
HUOM: Ei tuntia torstaina 28.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
18:55 ‑ 19:40 Dance 9-12v (Lielahti TO) ()
HUOM: Ei tuntia torstaina 28.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Hippa LA) ()
HUOM: Ei tuntia lauantaina 30.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Nelli TÄYNNÄ
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Hippa LA) ()
HUOM: Ei tuntia lauantaina 30.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Nelli TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Hippa LA) ()
HUOM: Ei tuntia lauantaina 30.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Nelli TILAA
12:00 ‑ 12:45 Minit dance 6-8v (Hippa LA) ()
HUOM: Ei tuntia lauantaina 30.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Nelli TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 9-12v (Koilliskeskus MA) ()
Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa
Venla TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) ()
Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Venla TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) ()
Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Venla TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA) ()
Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Venla TÄYNNÄ
18:55 ‑ 19:40 Dance 8-10v (Koilliskeskus MA) ()
Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Venla TÄYNNÄ
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:10 ‑ 17:45 Pikkuminit 5-6v (Hervanta MA) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
17:45 ‑ 18:30 Dance 6-8v (Hervanta MA) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
18:30 ‑ 19:15 Dance 8-10v (Hervanta MA) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TÄYNNÄ
19:15 ‑ 20:00 Hip hop 10-12v (Hervanta MA) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia maanantaina 1.4.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 5-6v (Hervanta TI) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia tiistaina 30.4.2024 (vappuaatto). Tämä huomioitu hinnassa.
Jasmin TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 4-5v (Hervanta TI) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia tiistaina 30.4.2024 (vappuaatto). Tämä huomioitu hinnassa.
Jasmin TILAA
18:10 ‑ 18:45 Naperotanssi 3-4v (Hervanta TI) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia tiistaina 30.4.2024 (vappuaatto). Tämä huomioitu hinnassa.
Jasmin TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:45 Showtanssi 10-12v (Hervanta TO) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia torstaina 28.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Venla TILAA
17:45 ‑ 18:15 Taaperotanssi 1-3v (Hervanta TO) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia torstaina 28.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Venla TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta TO) ()
Paikka: Etelä-Hervannan koulu, Monitoimisali (osoite: Mekaniikanpolku 9). HUOM: Ei tuntia torstaina 28.3.2024 (pääsiäinen). Tämä huomioitu hinnassa.
Venla TILAA
Jaa Facebookissa