Aikataulu syksy 2024

Lasten ja nuorten kausi 19.8.-8.12. Aikuisten kausi 26.8.-15.12.
Voit laittaa meille sähköpostia
info@razzmatazz.fi, jos sinulla on kysyttävää lukkarista.

Ilmaiselle kokeilukerralle voi ilmoittautua osoitteessa ilmoittautuminen@razzmatazz.fi. Hobiverin kautta tehty ilmoittautuminen on aina sitova! Mikäli oppilas on tanssinut tunnilla aiemmin ei hänellä ole oikeutta käyttää ilmaista kokeilukertaa kyseiselle tunnille. Ilmainen kokeilukerta ei koske drop in tunteja tai kursseja.

Tasokuvaukset
Avoin taso = kaikille avoin tanssitunti, sopii kaiken ikäisille ja tasoisille tanssijoille
Alkeet = aloittelijat, ei aikaisempaa tanssikokemusta (tai pitkä tauko tanssista)
Alkeisjatko = lajin perusteet hallussa, ainakin muutama vuosi harrastusta taustalla
Jatko ja edistyneet = useampi vuosi lajin tavoitteellista harjoittelua taustalla

Valitse keskus

Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Nuorten commercial alkeet Minttu TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nuorten show jatko Emma TILAA
17:00 ‑ 18:00 Heels alkeet 18+ Jutta TILAA
17:00 ‑ 18:00 Ladies style Anna TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids show jatko 9-12v (Keskusta MA) Emma TILAA
18:00 ‑ 18:45 Dance 6-8v (Keskusta MA) Emma TILAA
18:00 ‑ 19:00 Twerk avoin 16+ Satu TÄYNNÄ
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeet Jutta TILAA
19:00 ‑ 20:00 Heels avoin 18+ Anna TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Twerk jatko 16+ Satu TÄYNNÄ
19:00 ‑ 20:00 Baletti alkeet Clarissa TILAA
20:00 ‑ 21:15 RZ Twerkers ** ()
** tähän ryhmään on haku erikseen ma 19.8. klo 20. HUOM! Tätä kautta ilmoittaudut hakupäivään. Lisätietoja satu@razzmatazz.fi
Satu TILAA
20:00 ‑ 21:00 Nykybaletti avoin Clarissa TILAA
20:00 ‑ 21:30 Heels edistyneet 18+ ** ()
** tähän ryhmään on haku erikseen ma 19.8. klo 19:00. HUOM! Tätä kautta ilmoittaudut hakupäivään. Lisätietoja anna@razzmatazz.fi
Anna TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Nuorten nykytanssi jatko Henrietta TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nuorten jumps & turns Nelli TILAA
16:25 ‑ 17:25 Nuorten hip hop alkeet Sani TILAA
17:25 ‑ 18:00 Pikkuminit hip hop 4-6v (Keskusta TI) Sara TILAA
17:45 ‑ 18:45 Aikuisten nykytanssi alkeet Henrietta TILAA
18:00 ‑ 18:45 Minit hip hop 6-8v (Keskusta TI) Heidi TILAA
18:00 ‑ 18:35 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta TI) Sara TILAA
18:40 ‑ 19:25 Nykytanssi 7-10v (Keskusta TI) Sara TILAA
18:45 ‑ 19:45 Burleski avoin 18+ ** ()
**Tämä tunti on ainoastaan Olivian aiemmille oppilaille
Olivia TÄYNNÄ
18:45 ‑ 20:00 Aikuisten nykytanssi alkeisjatko Anna TILAA
19:45 ‑ 20:45 Aikuisten hip hop jatko Jutta TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten nykytanssi jatko Anna TILAA
20:45 ‑ 22:00 Commercial edistyneet ** ()
** tähän ryhmään on haku erikseen ti 20.8. klo 20:00. HUOM! Tätä kautta ilmoittaudut hakupäivään. Lisätietoja jutta@razzmatazz.fi
Jutta TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Nuorten show alkeet Venla TILAA
16:15 ‑ 17:15 Nuorten hip hop jatko Jutta TILAA
16:20 ‑ 17:20 Nuorten nykytanssi alkeet Jasmin TILAA
17:00 ‑ 18:00 Aikuisten commercial alkeet Maja TILAA
17:15 ‑ 18:00 Kids hip hop alkeet 8-12v (Keskusta KE) Heidi TILAA
17:25 ‑ 18:00 Baletti 4-7v (Keskusta KE) Venla TILAA
18:00 ‑ 18:45 Kids hip hop jatko 8-12v (Keskusta KE) Helka & Sani TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten hip hop alkeisjatko Anna TÄYNNÄ
18:00 ‑ 18:45 Dance 6-9v (Keskusta KE) Heidi TILAA
18:45 ‑ 19:45 Nuorten commercial edistyneet ** ()
** tähän ryhmään on haku erikseen ke 21.8. klo 18:45. HUOM! Tätä kautta ilmoittaudut hakupäivään. Lisätietoja jutta@razzmatazz.fi
Jutta TILAA
18:45 ‑ 20:00 Aikuisten jazz alkeisjatko Klaara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Aikuisten hip hop edistyneet Vaihtuva TILAA
20:00 ‑ 21:30 Aikuisten nykytanssi jatko/edistyneet Klaara TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:00 ‑ 17:00 Nuorten commercial jatko Maja TILAA
16:00 ‑ 17:00 Nuorten hip hop alkeisjatko Helka TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Keskusta TO) Sara TILAA
17:00 ‑ 18:00 Aikuisten commercial avoin Maja TILAA
17:40 ‑ 18:15 Pikkuminit 4-5v (Keskusta TO) Sara TILAA
18:00 ‑ 19:00 Aikuisten commercial jatko Jutta TILAA
18:00 ‑ 19:00 Afro dance avoin Eben TILAA
18:20 ‑ 18:55 Pikkuminit 5-6v (Keskusta TO) Sara TILAA
19:00 ‑ 20:00 Commercial 30+ Milja TILAA
19:00 ‑ 20:00 Shuffle alkeisjatko 2 -kurssi (24.10.-12.12.) ()
Shuffle alkeisjatko 2 -kurssi. Hinta: 128 € / 8 viikkoa: 24.10. / 31.10. / 7.11. / 14.11. / 21.11. / 28.11. / 5.12. / 12.12.
Markus TILAA
19:00 ‑ 20:00 Heels jatko 18+ Anna TILAA
19:00 ‑ 20:00 Shuffle alkeet -kurssi (29.8.-10.10.) ()
Shuffle alkeet -kurssi. Hinta: 119 € / 7 viikkoa: 29.8. / 5.9. / 12.9. / 19.9. / 26.9. / 3.10. / 10.10.
Markus TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle alkeisjatko 1 -kurssi (29.8.-10.10.) ()
Shuffle alkeisjatko 1 -kurssi. Hinta: 119 € / 7 viikkoa: 29.8. / 5.9. / 12.9. / 19.9. / 26.9. / 3.10. / 10.10.
Markus TILAA
20:00 ‑ 21:00 Shuffle jatko -kurssi (24.10.-12.12.) ()
Shuffle jatko -kurssi. Hinta: 128 € / 8 viikkoa: 24.10. / 31.10. / 7.11. / 14.11. / 21.11. / 28.11. / 5.12. / 12.12.
Markus TILAA
20:00 ‑ 21:00 House alkeisjatko Milja TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:40 ‑ 11:15 Taaperotanssi 1-3v (Keskusta LA) Jasmin TILAA
11:20 ‑ 11:55 Naperotanssi 3-4v (Keskusta LA) Jasmin TILAA
12:00 ‑ 12:35 Pikkuminit 5-6v (Keskusta LA) Jasmin TILAA
12:40 ‑ 13:25 Dance 6-8v (Keskusta LA) Jasmin TILAA
13:30 ‑ 14:15 Dance 9-12v (Keskusta LA) Jasmin TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:35 Pikkuminit 4-5v (Lielahti TO) ()
HUOM! Lielahdessa ei ole tunteja 5.12.Tämä on huomioitu laskutuksessa, hinta 140€.
Heidi TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Lielahti TO) ()
HUOM! Lielahdessa ei ole tunteja 5.12. Tämä on huomioitu laskutuksessa, hinta 140€.
Heidi TILAA
18:10 ‑ 18:55 Dance 7-9v (Lielahti TO) ()
HUOM! Elokuussa tämä tunti on 35min (18:10-18:45) sekä Lielahdessa ei ole tunteja 5.12. Nämä on huomioitu laskutuksessa, hinta 164€.
Heidi TILAA
18:55 ‑ 19:40 Dance 9-12v (Lielahti TO) ()
HUOM! Tämä tunti alkaa syyskuussa 5.9. sekä Lielahdessa ei ole tunteja 5.12. Nämä on huomioitu laskutuksessa, hinta 144€.
Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
10:00 ‑ 10:35 Taaperotanssi 1-3v (Hippa LA) Nelli TILAA
10:40 ‑ 11:15 Naperotanssi 3-4v (Hippa LA) Nelli TILAA
11:20 ‑ 11:55 Pikkuminit 5-6v (Hippa LA) Nelli TILAA
12:00 ‑ 12:45 Dance 6-8v (Hippa LA) Nelli TILAA
12:45 ‑ 13:30 Dance 9-12v (Hippa LA) Nelli TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
16:15 ‑ 17:00 Showtanssi 9-12v (Koilliskeskus MA) Venla TILAA
17:00 ‑ 17:35 Naperotanssi 3-4v (Koilliskeskus MA) Venla TILAA
17:35 ‑ 18:10 Pikkuminit 5-6v (Koilliskeskus MA) Venla TÄYNNÄ
18:10 ‑ 18:55 Dance 6-8v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! Elokuussa tämä tunti on 35min (18:10-18:45). Tämä on huomioitu laskutuksessa, hinta 175€.
Venla TÄYNNÄ
18:55 ‑ 19:40 Dance 8-10v (Koilliskeskus MA) ()
HUOM! Tämä tunti alkaa syyskuussa 5.9. Tämä on huomioitu laskutuksessa, hinta 156€.
Venla TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:10 ‑ 17:45 Pikkuminit 4-6v (Hervanta MA) Heidi TILAA
17:45 ‑ 18:30 Dance 6-8v (Hervanta MA) Heidi TÄYNNÄ
18:30 ‑ 19:15 Dance 8-10v (Hervanta MA) Heidi TILAA
19:15 ‑ 20:00 Dance 10-12v (Hervanta MA) Heidi TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:45 Dance 10-13v (Hervanta TI) Jasmin TILAA
17:45 ‑ 18:15 Pikkuminit 3-5v (Hervanta TI) ()
Huom tunti 30min. Tämä huomioitu hinnassa, 140€.
Jasmin TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 6-9v (Hervanta TI) Jasmin TILAA
Kellonaika Tunti Ohjaaja Status
17:00 ‑ 17:45 Showtanssi 10-12v (Hervanta TO) Venla TILAA
17:45 ‑ 18:15 Taaperot 1-3v (Hervanta TO) ()
HUOM! Tämä tunti on 30min, hinta 140€. On huomioidaan laskutuksessa.
Venla TILAA
18:15 ‑ 19:00 Dance 7-9v (Hervanta TO) Venla TILAA
Jaa Facebookissa